Tere tulemast Aiakujundusretriidile Kihnu saarel 29.2-3.3.2024

PS! Osalustasu sisaldab ka käibemaksu!

Kas soovid leida hetke enda jaoks, eemalduda argipäevast ning samal ajal arendada oma aiakujundusoskusi? Siis on see retriit just sinu jaoks! Tule veeda neli päeva imelisel Kihnu saarel, kus saad nautida looduse ilu ja õppida uusi aiakujundusnippe. Retriidi hind sisaldab majutust, toitlustust, töötubasid ja ekskursioone. Kõik, mida vajad oma aiakujunduse oskuste täiustamiseks ja lõõgastumiseks, on siin olemas. Tule Kihnu saarele, leia inspiratsiooni loodusest ja arenda oma aiakujundusoskusi! See retriit pakub sulle võimaluse ühendada lõõgastumine ja loovus ning luua midagi ilusat oma aeda või klientidele. Registreeru juba täna ja tee oma aiakujunduse unistused teoks Kihnu saarel! PS! Osalustasu sisaldab ka käibemaksu.
Registreeru kohe täna

AJAKAVA

 • 1. Päev - 29. veebruar: saabumine Kihnu saarele 17:30 kogunemine Munalaiu Sadamasse, ühine praamisõit Kihnu 19:00 saabumine ja majutus Kihnu saarele Pärnamõisa külalistemajas 19:30 tervitusjook ja õhtusöök kohalikus restoranis, retriidi avamine

 • 2. Päev - 1. märts: aiakujunduse praktiline töötuba 7:00 hommikusirutus 7:30 hommikusöök 09:00 - 12:00: aiakujunduse praktiline töötuba, kus paneme paika sinu aia põhikujunduse või ühe istutusala, tutvumine Elly Kodumajutuse istutusalaga, praktiline istutusala hindamine. Sobivate taimede välja otsimine 12:30 - 13:30 tervislik lõunasöök Elly Kodumajutuses 14:00 - 16:00: töötoa jätkamine ja individuaalne nõustamine. Sobivate taimede välja otsimine. Väike kohvipaus 17:00 - 19:00: kultuuriline ekskursioon Kihnu saarel ja looduses, külastades kohalikke vaatamisväärsusi. Kuidas loodusest enda aia jaoks inspiratsiooni saada. 19:00 - tervislik õhtusöök kohalikus restoranis 20:30 - ühine saun ja lõõgastumine Pärnamõisas

 • 3. Päev - 2. märts: istutusplaanide joonistamine 7:00 hommikusirutus 7:30 hommikusöök 09:00 - 12:30: istutusplaanide joonistamise alused ja oma istutusplaanide joonistamine, personaalne nõustamine. Praktiline töö istutusalaga kujunduslike võtete harjutamiseks, hooldusvõtetega tutvumiseks 13:00 - 14:00: tervislik lõunasöök Elly kodumajutuses 14:30 - 16:30: istutusplaanide joonistamine, personaalne nõustamine. Väike kohvipaus 17:00 - 18:30: saun ja lõõgastumine 19:00 tervislik õhtusöök ja seltskondlik koosviibimine plaanidega või ilma

 • 4. Päev - 3. märts: kokkuvõte ja lahkumine 08:00 - 09:00: Hommikusöök ja kokkuvõtted Pärnamõisas 9:45 lahkumine Kihnust 11:05 saabumine Munalaiu sadamasse

 • REGISTREERIMINE LÕPEB:

BOONUSED, mis tulevad lisaks

 • Pääs 6 kuuks aiakujunduskursusele

  Saad kuni 6 kuud peale ostu sooritamist läbida põhjalikumalt aiakujunduse kursust veebis ning tulla Zoomi kõnedele küsima oma aia kujunduse ja sellega seonduvate küsimuste kohta.

 • Näidisplaanid

  Mis aitavad sul teha paremaid valikuid ka enda istutuste loomiseks. Näidisplaanid on erinevatele kasvukohtadele.

 • Pääs kinnisesse FB gruppi

  Kus saad ka teiste kursuselosalejatega suhelda, plaane arutada ja uusi kontakte luua. Toetav grupp on väga palju abiks ja inspiratsiooniks ka enda plaanidega edasi liikumisel.

ERIBOONUS: Alusplaan Palusalu Aia tiimilt

Selleks, et saaksid Kihnus maksimaalselt keskenduda plaanide kujundamisele ja taimede kombineerimisele, valmistame ette sulle alusplaani, mida saad retriidil kasutada.

Osalejate tagasisided

“Taipamine, et luua kaunis, toimiv, vähe hoolt vajav aed algab aiaplaani loomisest.See on nii põnev ja huvitav. Tean, et mul pole piisavalt veel teadmisi. Aga võimalus õppida! Üllatav, et ma tegelikult et ma ei oska väga hästi tööriistu kasutada!Täna sain palju teadmisi. Aitäh! Teiste inimestega koosviibimine ja vestlemine annab palju taipamisi ja häid ideid ja võimaldab teha vähem vigu! Taimede tundmine ja teadmine annab luua lihtsalt imelisi aedu. Teiste inimeste aedade külastamine annab jõudu ja inspiratsiooni. Jätka loomist ka siis, kui inimesed su kodus ei toeta kaevandamist. Mine oma unistustele järele.Lihtsalt mine! Ära loobu! ja kui on tunne, et ei jaksa-räägi kellelegi, kes teab, millest sa räägid. Mariale näiteks…! Mul on aed loodud, kuid see on killustatud ja palju poolikuid või aegunud projekte. On mida unistada ja õppida -Pille Meresmäe- ”

Kursustel osalenu

Pille Meresmäe

“Palusalu aia koolitused on nagu pandora laegas - mida rohkem käid, seda enam mõistad, kui vähe sa tead. Alustasin sellest, et tahaks ühte ilusat peenart. Nüüd olen hakanud oma aeda hoopis uue pilguga vaatama ja märkama asju, mida ilma teie õpetussõnadeta poleks kunagi märganud. Paraku tähendavad need märkamised ka palju rohkem tööd, nii et olge valmis mind siis toetama. Zoomi kõned, kus saab küsimusi esitada, asendamatud abimehed.Aitäh avamast täiesti uue maailma minu jaoks! ”

Kursusel osalenu

Karin Talviste

“Aitäh väga meeldiva, hariva ja emotsionaalse koolituse eest. Lähen taas suuremate teadmistega oma aeda, et luua OMA unistuste aeda. Tähtis on kuskilt alustada, mitte ainult otsida ideid. Tähtis on plaan ja ise tegemine.Tähtis on ka loomulikult ise ennast ellu jätta, töötada oskuslikult ning aega säästvalt. Kõige peamine on, et tuleb võtta aega ka aia nautimiseks. Suur suur tänu!”

Kursustel osalenu

Tiina Plans

Retriidi info ja sisu

 • 01
  Info ja ajakava
  Näita sisu
  • Info ja ajakava
 • 02
  Istutusala kujundamise põhimõtted
  Näita sisu
  • Küsimused enne plaani joonistamist
  • Kuidas taimi plaanile paigutada
  • VIDEOJUHIS Kuidas taimi plaanile paigutada
  • Taimegruppide suurused
  • VIDEOJUHIS Kui suured peavad olema grupid
  • Taimede kulu ruutmeetrile
  • VIDEOJUHIS Taimede kulu ruutmeetrile