Mida sellelt programmilt oodata

aiakujundaja 1 aasta programm koos tugikõnedega

 • EKSKLUSIIVNE BOONUS ainult 4-le esimesele: messengeri tugi, vaatan üle sinu kodulehe/ FB lehe ja annan muudatussoovitusi, et kasvatada müüki + kingin sulle 3 üliolulist aiatööriista, millega saad kohe alustada tööd kliendi aias!

 • BOONUSENA: saad kutse külalisesinejaks Palusalu Aia jälgijatele ning võimaluse saada läbi meie oma esimene (või järgmine) klient.

 • saad koheselt pääsu aiakujundamise põhietappidele, mis aitavad kujundada toimiva aiaplaani

 • Saad 9 näidisplaani minu kommentaaridega, et saada ideid aia kujundamiseks ja taimede valikuks.

 • Selle programmi raames on sul võimalus saada sertifikaat õppetöö läbimise kohta ning kvaliteedimärgis, mida saad kasutada enda klientide aedu kujundades. Sertifikaadi ja kvaliteedimärgise saamise eelduseks on programmi edukas läbimine: hindamisele tuleb esitada 2 aia plaani (ükskõik, kas enda või kliendi aia, ei pea olema reaalne klient) + tuleb kujundada 1 aed (etteantud tingimustele, reaalne klient, anname omaltpoolt, hiljem on sul võimalus jätkata selle kliendiga koostööd näiteks rajamise osas). Lisaks saad programmi jooksul võimaluse tulla koos meie tiimiga reaalselt kliendi aeda ja töötada 1 päeva meiega koos. See 1 päev on samuti sertifikaadi ja kvaliteedimärgise eelduseks.

 • Saad osaleda 2x kuus otse või korduses Zoomi grupikõnedel ja küsida oma tehtud töö, taimevaliku või muu tekkinud probleemi kohta. Küsimusi saad küsida otse või enne grupikõnet kinnises Facebooki grupis

 • Saad ligipääsu kinnisesse Facebooki gruppi, kus saad küsida abi plaanide joonistamisel, jagada kogemusi ja muresid teiste grupiliikmetega VÄÄRTUS: hindamatu

 • Saad teadmised kogu eluks, mille abil saad korduvalt erinevaid aedu kujundada. Kursusele jääb pääs koos tugikõnedega 1 aastaks. Kui alustad õpitu rakendamist, võid oma investeeringu teenida tagasi juba paari esimese kuuga!

 • Lisaks aiaruumi kujundaja põhikursusele saad pääsu vähemalt 18-le boonuskoolitusele, mis toetavad sinu tööd aiakujundajana.

Sertifikaat ja kvaliteedimärgis: see ei ole lihtsalt järjekordne aiakujundamise kursus, vaid siin alustad reaalselt klientidega tööd!

Selle programmi raames on sul võimalus saada sertifikaat õppetöö läbimise kohta ning kvaliteedimärgis, mida saad kasutada enda klientide aedu kujundades. Sertifikaadi ja kvaliteedimärgise saamise eelduseks on programmi edukas läbimine: hindamisele tuleb esitada 2 aia plaani (ükskõik, kas enda või kliendi aia, ei pea olema reaalne klient) + tuleb kujundada 1 aed (etteantud tingimustele, reaalne klient, anname omaltpoolt, hiljem on sul võimalus jätkata selle kliendiga koostööd näiteks rajamise osas). Lisaks saad programmi jooksul võimaluse tulla koos meie tiimiga reaalselt kliendi aeda ja töötada 1 päeva meiega koos. See 1 päev on samuti sertifikaadi ja kvaliteedimärgise eelduseks. Sobiva päeva lepime kokku. Kvaliteedimärgist saad kasutada enda kirjalikel dokumentidel ja materjalidel 1 aasta peale märgise saamist. Hiljem on võimalik märgise kasutamisõigust pikendada.
Sertifikaat ja kvaliteedimärgis: see ei ole lihtsalt järjekordne aiakujundamise kursus, vaid siin alustad reaalselt klientidega tööd!

See kursusepakett sisaldab järgmisi e-kursuseid

Vaata kõiki kursused

See programm ei sobi sulle, kui

 • sa ei soovi enda teadmisi ja oskusi aedade kujundamisel täiendada - kui "sa tead juba nagunii kõike" ja pole enda täiendamiseks valmis

 • "sa tead juba nagunii kõike" ja pole enda täiendamiseks valmis

 • sa pole valmis oma aega ja raha investeerima enda täiendamiseks ja paremaks ning edukamaks saamiseks

 • sa ei tegele või ei soovi tulevikus tegeleda klientide aedade kaunimaks muutmise, kujundamise, hooldamise või rajamisega

 • sa ei soovi oma (aiakujundus-)teenuse juures midagi muuta

Klientide tagasisided

“Liitusin aasta tagasi Aiakujundamise programmiga ja samas tekkis võimalus ka Unistuste aia klubist osa saada. Olen kogu elu aianduse vastu huvi tundnud, aga teadmistest on siiski palju puudu jäänud, et kuidas ikkagi rajada unistuste aeda. Naudin igat koolitust suure õhinaga ja muiates tunnen ennast ära tehtud vigades. Nimelt on suur probleem olnud emotsioonostudes ja üksikud taimed murus. Nüüd kevadel on aga kindel plaan rajada korralik istutusala ning see korralikult umbrohuvabaks kaevata, et hilisem hooldus oleks kordades lihtsam. Mulle väga meeldib, et saan koolitusi kuulata mulle sobival ajal ja omas tempos. Väga meeldiv ladus, õpetlik ja usaldusväärne info. Väga toetav on Maria julgustav ütlemine, et ei ole olemas rumalaid küsimusi. Olen soetanud ka endale isetöötavad tööriistad Palusalu aia kaudu ja tõesti saab töö õigete võtetega kiiremini tehtud. Aitäh, et Te olemas olete ja meile kõigile seda toredust jagate, et me igaüks oskaksime rajada endale UNISTUSTE AIA.🥰”

koolitustel osalenu, sotsiaalhooldus töötaja

Tiina Plans

“Tere Maria Kuulasin Teie koolituse läbi ja sain väga palju head nõu. Olen 10 aasta jooksul oma aia korralikult untsu keeranud. Olen istutanud oma aeda erinevaid püsikuid ja puid aga oma aia kujundusega pole üldse rahul, kuna pole osanud taimi oma vahel sobitada. Kahjuks ei saanud Teie aia kujunduse programmiga liituda kuna kaotasin töö, kuigi oleks väga tahtnud. Hoian aga huviga Teie postitustel ja videotele silma peal. Suured Tänud  ja kaunist jõulu aega Teile!!! Maia (kuidas kujundada kaunist aeda webinar) Minu esimene kohtumine Teiega toimus siis meie kodus, eelmisel sügisel. Ja Teid leidsin ma päris juhuslikult FB-st.  Kuna ma vist olen selline, et "hea hoovõtt on kõige tähtsam" tüüpi, siis olin jõudnud juba ära vaadata online koolituse püsilillepeenra kujundamisest ja sealt sain indu hakata üldse uurima, mis taimed olemas on:) Sain aru, et minu teadmised on väga piiratud. Online koolitust olen plaaninud nüüd varsti uuesti vaadata, sest ma usun, et kui oled algaja, siis leiad sealt iga uue vaatamise ajal jälle midagi uut, mida varem ei märganudki. Ja viimane aeg ka hakata välja mõtlema, milline kooslus siis meie peenrasse lõpuks tuleb. Saaremaale sattusime siis läbi selle, et Sa andsid siin meil käies teada, et selline koolitus on tulemas ja tänud veelkord, et saime seal kahekesi osaleda. Üksiti oli see meie jaoks ka tore võimalus kodust kaugemale minna:)  Saaremaal meeldis mulle väga just see püsilillepeenra osa, sest oli palju pildimaterjali ja ka läbi teiste osalejate küsimuste saime nii mõndagi uut ja kasulikku teada. Kahjuks tuli see info, et pühapäeval oleks saanud ka praktilist koolitust, meile natuke hilja ja me ei saanud seal osaleda. Sain aru, et just see praktiline  jäigi minu jaoks puudu. Minu jaoks oleks olnud täiuslik koolitus koos väikese praktilise osaga ja seda just teie ägedate tööriistade kasutamise osas. Ma saan aru, et Saaremaal olid kohalikud  korraldajad, aga see koolitusjärgne dendroaia külastus oleks võinud olla hoopis mõnda kenasse aeda, kus siis oleks kohe reaalselt näinud mõnd kenasti kujundatud peenart. Falk jagas pärast pilte ühest aiast, kus te vist käisite hooldamas samal ajal, see oleks olnud palju põnevam vaatamine.  Aga mina jätkan taimevaliku tegemisega ja ootan väga külaskäiku teie aeda:) See mida te teete on väga äge ja vajalik. Loodan, et saan ka ühel ilusal päeval oma ilusast peenrast pilti jagada:)”

koolitustel osalenu, Wittensteini rohupoe taimetark

Jana Olesk

“Selle kahe tunni jooksul, mil Maria mul külas oli, tegi ta mulle täiesti uue peenra. See, mis mul varem oli, oli täielik kökats. Me tegime palju suurema peenra. Ma olen lummatud Maria teadmistest!" Pikemat tagasiside videot näed siit: https://youtu.be/BYg2NZTIMHw”