Mida oodata sellelt koolituselt?

PS! See e-koolitus on kõigile Unistuste Aia Klubi liikmetele TASUTA! Tavahind 34.90€

  • Saad teada, kuidas jagunevad aega säästvad võtted üldiselt.

  • Tutvud üle 50 erineva meetodiga, kuidas aiatöödel aega säästa.

  • Saad kaasa näited Palusalu Aiast, kuidas meie aiatöödel aega säästame.

  • Saad kaasa töölehe, mis sisaldab ülevaadet aega säästvatest meetoditest.

  • Saad koolitust aasta jooksul järele vaadata Thinkifici keskkonnast endale sobival ajal ja kohas.

See koolitus on kõigile Unistuste Aia Klubi liikmetele TASUTA, teistele osalejatele kehtib tavahind

Osalejate tagasiside

“Mulle väga meeldis,aitäh! See video aitas mul mitmed otsused ära teha, esiteks koristan kindlasti osadel peenardel kivid äärest ära, olen sellega venitanud. Planeerin ühe häiriva peenra ümber. Tühikäigu jutt on tuttav, katsun ka alati edasi tagasi midagi ühes võtta ja toimetada, aga tundsin ära ka selle osa minus, mis läheb ilma plaanita vahel aeda, nokin siin ja seal ja lõpuks polegi midagi erilist tehtud. 1-2 tööd korraga etteplaneeritult õige ilmaga ja sellest kinni pidada on väga kasulik. Hakkasin mõtisklema ka oma halbade aiaharjumuste osas, mis aega röövivad. Näiteks, vahel ei viitsi kohe asju õigekohapeale panna ja siis otsid hiljem neid taga. Või selle asemel, et umbrohi kohe ämbrisse visata ja ära viia, aeg ajalt käigupealt rohin midagi ja tekitan hunnikuid, mida on palju keerulisem hiljem koristada, eriti kui need vihma kätte jäävad. Üritan seda vältida aga ikka juhtub ja see video aiab igaljuhul, paneb asju paremini ümber mõtestama.”

Koolitusel osalenu

Kaia

“Sain ka sellest kursusest häid mõtteid just planeerimise suhtes, praegu on ka nii, et vaatan ja mõtlen n-ö käigu pealt, et mida ma täna ära teha tahan ja siis asun midagi tegema...kas see kõige parem on, ei teagi😀”

Koolitusel osalenu

Külli

“Väga hariv kursus. Õnneks on hetkel just õige aeg oma järgmise suve plaan paika panna. Küsin selle lubatud lingi kohta (pildid aedadest). Oleksin sellest huvitatud :) Ning millega oleks mõistlik multšida mustikaid? Meil selleks eraldi istutusala.”

Koolitusel osalenu

Anneli