Koolitustel osalejate tagasisided

“Esiteks olen tänulik, et sellise klubiga liitumine võimalikuks sai :) Webinarid ja videod on alati huvitavad ja informatiivsed. Imeline võimalus on küsida otse praktikult, mitte taga ajada infot erinevatest aiandusraamatutest või lõpututest internetiavarustest. Tean, et kui midagi aias selgusetuks jääb ja oma nõu ja jõuga edasi minna ei oska, saan siit abi. Aias käin veel uudishimulikumalt ringi, et kogutud infokilde praktiseerida. Vajadusel on võimalik videosid aianduslike nippide kinnitamiseks üle kuulata. Lisavõimalusena on ka tore teiste liikmete küsimuste vastustest ja vastaval nädalal planeeritavatest töödest inspiratsiooni koguda. Kui algselt arvasin, et piirdun vaba aja puudusel vaid vanemate aia hooldusega ning niipea endale peernaid ei tee, siis nüüdseks olen juba jõudnud tõdemusele: Õigete võtete ja planeerimisega on kõik võimalik ja peatselt hakkan oma aeda lillepeenraid rajama :) Tänan ”

koolitustel osalenu, Unistuste Aia Klubi liige

Maarika

“Minule väga meeldis teie kiire ja ülevaatlik seminar. Erinevalt Ülikooli loengust oli see tõesti haarav ning sai ideid, mida oma aias jälgida. Angela Koort”

koolitusel osalenu

Angela

“ Saan olla kindel, et kui jään hätta, siis saan asjatundlikku nõustamist. Mõnda tööd olen aias edasi lükanud, sest pole kindel olnud, et kas teha ja kuidas. Nüüd kevadel teen ära lehise ümberistutuse. Sain teada kuidas palju lihtsamalt ja odavamalt katta roose. Teadmatusest lõikasin sügisel monardad maha, siit sain teada, et poleks tohtinud. Teadmisi järjest koguneb. Õpetlikud videod meeldivad. Aitäh🙂 ”